• V nejvíce žádané termíny (všechny prázdniny, státní svátky, Velikonoce, Vánoce, víkendy ...) jsou všechny apartmány i více lůžkové apartmány v případě obsazení menším počtem osob s příplatkem , s cenou na dotaz.
  • Mimo sezónní ubytování - cena od 400,-Kč
  • K ceně bude přiúčtován lázeňský poplatek, který činní v obci Lipová- lázně 12,- Kč za dospělou osobu nad 18 - 70 let/noc.
  • Dítě do 1,99 let ( narozeninový den) bez nároku na lůžko zdarma !!!- pouze v méně žádané termíny a v mimo sezonní měsíce
  • Zapůjčení dětské postýlky 250,-Kč/ celý pobyt !!!
  • Cena pobytu zahrnuje: spotřebu všech energií, povlečení, ručníky, utěrky, v létě využití venkovního bazénu , Wifi připojení, parkování, finální úklid
  • V případě, že zákazník ze svého rozhodnutí ukončí svůj již uhrazený pobyt před sjednaným termínem odjezdu, nemá nárok na jakoukoliv náhradu.
  • Při nástupu na pobyt ( den příjezdu) je nutno uhradit platbu za pobyt v hotovosti a předložit ubytovateli doklady totožnosti osob starších 18 let k jejich zápisu do ubytovací knihy pro kontrolu k výběru rekreačních poplatků obci. Při nedodržení nebudou hosté ubytovaní!

Poplatek za pobyt se psem

  • pes - 200 Kč/noc 
  • (pouze boční apartmány č.6 a 7) maximálně 2 psi/ apartmán


"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin." 

PODMÍNKY UBYTOVÁNÍ:

 

Rezervace, záloha , storno podmínky:

1) Při zarezervování požadujeme nevratnou zálohu 60% předem, splatnost dle objednání 3-10 dní
2) V případě, že částka nebude uhrazena a rezervace zpětně hostem potvrzena, rezervace se automaticky ruší bez náhrady a ubytovatel má právo tento termín následně obsadit jinými hosty.

3) Storno do 2 měsíců ( 60 dní ) před začátkem pobytu - vrací se celá částka

4) Storno do 1 měsíce ( 31 dní ) před začátkem pobytu - vrací se 1/2 zálohy

5) Storno méně než 1 měsíc ( 30 dní a méně) před začátkem pobytu -  záloha se nevrací

Zrušení pobytu:
Zákazník zrušení rezervace nahlásí písemně e- mailem ( rozhodující je datum při odeslání e-mailu).

Podmínky ubytování:

V případě že host nastoupí po smluveném termínu, nebo nastoupí méně osob než bylo uvedeno v rezervaci, hradí celý rezervovaný pobyt dle potvrzovacího emailu.

 Upozornění: Správce objektu ( včetně zaměstnanců) provádí denně úklid společných přízemních prostor penzionu ( společenská místnost, mini wellness a okolí penzionu). Majitel se po dobu vašeho pobytu v obsazeném objektu nezdržuje, může se však v průběhu pobytu přijet přesvědčit, zda jsou dodržovány ubytovací podmínky! 

Objekt je vytápěn krbovými kamny s výměníkem ve společenské místnosti..

Cena pronájmu je stanovena aktuálním ceníkem zveřejněným na webových stránkách. Do 10 dnů od potvrzení objednávky pobytu pronajímatelem je nutné uhradit zálohu ve výši částky stanovené v potvrzení na účet pronajímatele. Při nesložení rezervační zálohy na pobyt v uvedeném termínu smluvní vztah zaniká a pronajímatel je oprávněn ho nabízet k dalšímu pronájmu.