• V nejvíce žádané termíny (všechny prázdniny, státní svátky, Velikonoce, Vánoce, víkendy ...) jsou všechny apartmány i více lůžkové apartmány v případě obsazení menším počtem osob s příplatkem , s cenou na dotaz.
  • Mimo sezónní ubytování/ všední dny - cena na dotaz
  • K ceně bude přiúčtován místní poplatek z ubytování, který činní na rok 2020 v obci Lipová- lázně 20,- Kč za dospělou osobu nad 18 let/noc.
  • Dítě do 1,99 let ( narozeninový den) bez nároku na lůžko zdarma !!!- pouze v méně žádané termíny a v mimo sezonní měsíce
  • Zapůjčení dětské postýlky s pevnou matrací a povlečením 250,-Kč/ celý pobyt !!!
  • Cena pobytu zahrnuje: spotřebu všech energií, povlečení, ručníky, utěrky, v létě využití venkovního bazénu , Wifi připojení, parkování, finální úklid
  • V případě, že zákazník ze svého rozhodnutí ukončí svůj již uhrazený pobyt před sjednaným termínem odjezdu, nebo přijede menší počet než je uvedeno v potvrzení rezervace, nemá nárok na jakoukoliv náhradu.
  • Při nástupu na pobyt ( den příjezdu) je nutno uhradit platbu za pobyt v hotovosti a předložit ubytovateli doklady totožnosti osob starších 18 let k jejich zápisu do ubytovací knihy pro kontrolu k výběru ubytovacích poplatků obci. Při nedodržení nebudou hosté ubytovaní!

Poplatek za pobyt se psem:

  • pes - 200 Kč/noc 
  • (pouze boční apartmány č.6 a 7) maximálně 2 psi/ apartmán


"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin." 

PODMÍNKY UBYTOVÁNÍ:

Rezervace, záloha , storno podmínky:

1) Při zarezervování požadujeme nevratnou zálohu 60% předem, splatnost dle objednání 3-10 dní

2) V případě, že částka nebude uhrazena a rezervace zpětně hostem písemně potvrzena/ odsouhlasena, rezervace se automaticky ruší bez náhrady a ubytovatel má právo tento termín následně obsadit jinými hosty.

3) Storno do 2 měsíců ( 62 dní a více) před začátkem pobytu - vrací se celá částka

4) Storno do  32 dní ( a více) před začátkem pobytu - vrací se 1/2 zálohy

5) Storno do 31 dní a méně před začátkem pobytu -  záloha se nevrací

 Zrušení pobytu:  Zákazník zrušení rezervace nahlásí písemně e- mailem ( rozhodující je datum při odeslání e-mailu).

Podmínky ubytování:

V případě že host nastoupí po smluveném termínu, nebo nastoupí méně osob než bylo uvedeno v rezervaci, hradí celý rezervovaný pobyt dle potvrzovacího emailu.

 Upozornění: Správce objektu ( včetně zaměstnanců) provádí denně úklid společných přízemních prostor penzionu ( společenská místnost, mini wellness a okolí penzionu). Majitel se po dobu vašeho pobytu v obsazeném objektu nezdržuje, může se však v průběhu pobytu přijet přesvědčit, zda jsou dodržovány ubytovací podmínky! 

Objekt je vytápěn krbovými kamny s výměníkem ve společenské místnosti..

Cena pronájmu je stanovena aktuálním ceníkem zveřejněným na webových stránkách. Do 10 dnů od potvrzení objednávky pobytu pronajímatelem je nutné uhradit zálohu ve výši částky stanovené v potvrzení na účet pronajímatele. Při nesložení rezervační zálohy na pobyt v uvedeném termínu smluvní vztah zaniká a pronajímatel je oprávněn ho nabízet k dalšímu pronájmu.

V případě zásahu vyšší moci není Zákazník či Ubytovatel oprávněn uplatňovat vůči Ubytovateli či Zákazníkovi žádné sankce či ekvivalentní nároky!