• V nejvíce žádané termíny (všechny prázdniny, státní svátky, Velikonoce, Vánoce, víkendy ...) jsou všechny apartmány i více lůžkové apartmány v případě obsazení menším počtem osob s příplatkem , s cenou na dotaz.
  • Mimo sezónní ubytování - cena od 380,-Kč
  • K ceně bude přiúčtován lázeňský poplatek, který činní v obci Lipová- lázně 12,- Kč za dospělou osobu nad 18 - 70 let/noc.
  • Dítě do 1,99 let ( narozeninový den) bez nároku na lůžko zdarma !!!- pouze v méně žádané termíny a v mimo sezonní měsíce
  • Zapůjčení dětské postýlky 200,-Kč/ celý pobyt !!!
  • Cena zahrnuje všechny energie, čisté povlečení, ručníky.
  • V případě, že zákazník ze svého rozhodnutí ukončí svůj již uhrazený pobyt před sjednaným termínem odjezdu, nemá nárok na jakoukoliv náhradu.
  • Při nástupu na pobyt ( den příjezdu) je nutno uhradit platbu za pobyt v hotovosti a předložit ubytovateli doklady totožnosti osob starších 18 let k jejich zápisu do ubytovací knihy. Při nedodržení nebudou hosté ubytovaní.

Poplatek za pobyt se psem

  • pes - 200 Kč/noc 
  • (pouze boční apartmány č.6 a 7) maximálně 2 psi/ apartmán


"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin." 

PODMÍNKY UBYTOVÁNÍ:

 

Rezervace, záloha , storno podmínky:

1) Při zarezervování požadujeme nevratnou zálohu 60% předem
2) V případě, že částka nebude uhrazena a rezervace zpětně hostem potvrzena, rezervace se automaticky ruší bez náhrady a ubytovatel má právo tento termín následně obsadit jinými hosty.
3) Storno do 2 měsíců ( 60 dní ) před začátkem pobytu - vrací se celá částka

4) Storno do 1 měsíce ( 30 dní ) před začátkem pobytu - vrací se 1/2 zálohy

5) Storno méně než 1 měsíc ( 29 dní a méně) před začátkem pobytu -  záloha se nevrací

Zrušení pobytu:
Zákazník zrušení rezervace nahlásí písemně e- mailem ( rozhodující je datum při odeslání e-mailu).

Podmínky ubytování:

V případě že host nastoupí po smluveném termínu, nebo nastoupí méně osob než bylo uvedeno v rezervaci, hradí celý rezervovaný pobyt dle potvrzovacího emailu.

 Upozornění: Správce objektu ( včetně zaměstnanců) provádí denně úklid společných přízemních prostor penzionu ( společenská místnost, mini wellness a okolí penzionu). Majitel se po dobu vašeho pobytu v obsazeném objektu nezdržuje, může se však v průběhu pobytu přijet přesvědčit, zda jsou dodržovány ubytovací podmínky! 

Objekt je vytápěn krbovými kamny s výměníkem ve společenské místnosti, vytápění si hosté zajišťují sami.

Cena pronájmu je stanovena aktuálním ceníkem zveřejněným na webových stránkách. Do 10 dnů od potvrzení objednávky pobytu pronajímatelem je nutné uhradit zálohu ve výši částky stanovené v potvrzení na účet pronajímatele. Při nesložení rezervační zálohy na pobyt v uvedeném termínu smluvní vztah zaniká a pronajímatel je oprávněn ho nabízet k dalšímu pronájmu.