Ubytování Jeseníky. Nabízíme levné celoroční ubytování v atraktivní lokalitě Horní Lipová.

ubytování Jeseníky, penzion Jeseníky

Ceník ubytování a služeb

Ceník:

Příjezd/ Check IN: 15:00 – 16:00    Odjezd/ Check OUT: 10:00

od 2 a více nocí:

SezónaDospělý +
dítě od 10 let
Děti **Poznámka

 Celoroční:

 

 490,-  390,-  2 a více nocí

 Vánoce do 26.12.2021

 

 

volno
Silvestrovský pobyt 26.12.-2.1.2022 /7 nocí cena za apartmán na dotaz/
možný pouze týdenní pobyt
 obsazeno

 Cena v mimo sezonu: na dotaz

 Cena pobytu pouze na jednu noc  příplatek 30% k ceně!

TIP pro Vás!
Pobyt můžete zakoupit i jako dárek pro Vaše blízké. Vystavíme Vám na něj dárkový certifikát.

Sezóna:

hlavní (kromě Silvestrovského pobytu): prosinec - březen, červenec - srpen + všechny víkendy, státní svátky,  prázdniny, Vánoce, Velikonoce.. - cena viz ceník

Mimo sezonní :

pouze všední dny s příjezdem kdykoliv od neděle od 15:00 - do pátku 10:00 v měsících duben, květen, červen, září , říjen, listopad vyjma prodloužených termínů státních svátků, Velikonoc a podzimních prázdnin - cena na dotaz

 Dospělá osoba + děti od 10 let / 490,-Kč/noc, dítě  od 2 - 9 let/ 390,-Kč/noc , dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko pouze v mimo sezonu zdarma, v případě pevného lůžka  cena jako dítě od 2 let, postýlka pouze pro děti do 1,99 let / 250,-Kč/ celý pobyt

* Bez stravování

** Děti od 2 do 9 let 

     Dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko zdarma v apartmánech č. 6,7 + v nejvíce žádané termíny v hlavní sezoně u více lůžkových apartmánů: č.1, 2, 3, 4, 5, 8, 9 jsou za příplatek na dotaz a u dvoulůžkových apartmánů č. 6, 7 - je cena  v hlavní sezonu vždy za 2 dospělé osoby !!!

 • V nejvíce žádané termíny (všechny prázdniny, státní svátky, Velikonoce, Vánoce, víkendy ...) jsou všechny apartmány i více lůžkové apartmány v případě obsazení menším počtem osob s příplatkem , s cenou na dotaz.
 • Mimo sezónní ubytování/ všední dny - cena na dotaz
 • K ceně bude přiúčtován místní poplatek z ubytování, který činní na rok 2021 v obci Lipová- lázně 20,- Kč za dospělou osobu nad 18 let/noc.
 • Dítě do 1,99 let ( narozeninový den) bez nároku na lůžko zdarma !!!- pouze v méně žádané termíny a v mimo sezonní měsíce
 • Zapůjčení dětské postýlky s pevnou matrací a povlečením 250,-Kč/ celý pobyt !!!
 • Cena pobytu zahrnuje: spotřebu všech energií, povlečení, ručníky, utěrky, v létě využití venkovního bazénu , Wifi připojení, parkování, závěrečný úklid
 • V případě, že zákazník ze svého rozhodnutí ukončí svůj již uhrazený pobyt před sjednaným termínem odjezdu, nebo přijede menší počet osob než je uvedeno v potvrzení rezervace, nemá nárok na jakoukoliv náhradu.
 • Při nástupu na pobyt ( v den příjezdu) je nutno uhradit případný doplatek nebo u last minute termínů  objednaných 48 hodin  před dnem příjezdu celou platbu v HOTOVOSTI a předložit ubytovateli doklady totožnosti osob starších 18 let k jejich zápisu do ubytovací knihy pro kontrolu k výběru ubytovacích poplatků obci. Při nedodržení nebudou hosté ubytovaní!
 • Ubytovatel si vyhrazuje právo změny ceníku v průběhu roku, popřípadě individuálních cen pro jednotlivé termíny. Platná cena je cena zaslaná v písemném potvrzení objednané rezervace / email / sms...

Poplatek za pobyt se psem:

 • pes - 200 Kč/noc 
 • apartmány č. 6+7 samostatný vchod maximálně 2 psi/ apartmán 

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin." 

PODMÍNKY pronájmu:

V případě zásahu vyšší moci není Zákazník oprávněn uplatňovat vůči Ubytovateli  žádné sankce či ekvivalentní nároky!

Rezervace, záloha , storno podmínky:

1) Při zarezervování požadujeme  zálohu 60% předem
2) V případě, že částka nebude uhrazena a rezervace zpětně hostem potvrzena, rezervace se automaticky ruší bez náhrady a pronajímatel má právo tento termín následně obsadit jinými nájemci.
3) Storno do 2 měsíců ( 62 dní a více) před začátkem pronájmu - vrací se celá částka

4) Storno do 1 měsíce ( 32 dní a více ) před začátkem pronájmu- vrací se 1/2 uhrazené částky

5) Storno méně než 1 měsíc ( 31 dní a méně) před začátkem pronájmu -  již uhrazená celá platba se nevrací

Zrušení pronájmu:
Nájemce zrušení rezervace nahlásí písemně e- mailem ( rozhodující je datum při odeslání e-mailu).

Pronajímatel si vyhrazuje právo změny ceníku v průběhu roku, popřípadě individuálních cen pro jednotlivé termíny. Platná cena je cena uvedená v písemném potvrzení objednané rezervace .

Objekt je vytápěn centrálně krbovými kamny s výměníkem ve společenské místnosti ... 

Cena pronájmu je stanovena aktuálním ceníkem zveřejněným na webových stránkách. Do 3- 10 dnů od potvrzení objednávky pobytu pronajímatelem je nutné uhradit zálohu ve výši částky stanovené v potvrzení na účet pronajímatele. Při nesložení rezervační zálohy v uvedeném termínu smluvní vztah zaniká a pronajímatel je oprávněn ho nabízet k dalšímu pronájmu.

 

Ochrana spotřebitele (dle ustanovení § 1811 a § 1820 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku